Home Videos Historia konsoli PlayStation – Time Warp

Historia konsoli PlayStation – Time Warp

35
39
SHARE

Historia konsoli PlayStation - Time Warp

Top 10 Best PlayStation 1 Multiplayer Games

39 COMMENTS

 1. Pamiętam jak nie mogłem uwierzyć, że wujek na urodziny oddaje mi swoje PSX z tym padem bez gałek analogowych.
  Piękne wspomnienie. Choć było to dawno to nigdy tego nie zapomnę i gdybym teraz umierał to elementem 'całego życia przed oczami' byłoby otrzymanie tej konsoli.

 2. Jeszcze mam PS 1 ale bez okablowania i pada ;/. Chyba powrócę do tych czasów.. Nawet te PS 4 czy nowsze nie przywróci wspomnień. Najbardziej lubiłem Crash Time Racing grając z całą rodzinką ;P.

 3. ja sie urodziłem 2009 więc nie mam wspomnień z PS1/2 ale znam PS3 bo mój kolega ma PS3

 4. Dla miłych wsomnien zapraszam na mój kanał. Gameplaye z psx Abe Medievil Resident evil 3

 5. W tamtych czasach miałem tylko pegazusa (nesa) i pamiętam jakie wrażenie robił na mnie widok gier na PS1 w sklepach. Człowiek przychodził później do domu smutny, gdyż zazdrościł ludziom, którzy mają coś takiego jak PS1. Komp dopiero dostałem w 1999r, a później zaczęła się też zabawa z PS2 i następnymi konsolami, ale w gry z PS1 jak grałem, to tylko na emulacji na PC, bo z tego co rozumiałem, to dochodziła tu kwestia większej rozdzielczości, oraz filtrowania tekstur. Ostatnio natomiast sprawdziłem jak będą wyglądać gry z PS1 na PS2, które podłączone mam do tv CRT, gdyż chciałem sobie przypomnieć jaką to pikselozą zachwycałem się za dawnych lat. Jakie było moje zdziwienie widząc ostry, czytelny obraz w grach z PS1 na CRT, obraz z tej konsoli zupełnie nie przypomina tego na monitorze komputerowym. O ile gry 3D z PS1 puszczone na emulatorze w wysokiej rozdzielczości wyglądają jeszcze fajnie na monitorze komputerowym, o tyle te z planszami 2d wyglądały zawsze iście fatalnie, bo tu zwiększenie rozdzielczości w emulatorze jedynie rozmazuje obraz (takie gry jak np. final fantasy vii), podczas gdy na CRT nawet te gry z tłami 2D wyglądają po prostu ostro i czytelnie. Tak więc opinię mam teraz taką, że jak grać w gierki z PS1, to raczej na CRT, gdyż daje to zupełne inne wrażenie jak w emulatorze na kompie, gry dostają głębi i też niska jakość obiektów i tekstur nie rzuca się też tak w oczy :).

 6. Mam do dziś. Dostałem w lipcu 2000 roku od rodziców za dobre wyniki w nauce xD
  Wersja psx, pirackie gry kupowane na bazarze, których miałem multum. Rok poźniej uzbierałem sobie na kierownice z pedałmi 😀

 7. najlepsze czasy, jeszcze jak zobaczyłem soul reavera i se przypomniałem tą postać i ten klimat 😀 masakra
  dzięki dzięki za taką szczegółową historie 😀 szkoda że ps one se aby nie zatrzymałem bo szarak to taki za duży kloc jednak choć klasyk ale biała dużo bardziej mi się podobała 🙂

 8. Army Men 3D?!!!?!??!

  Crash Team Racing deserved top spot, but Tekken 3 was awesome and i don't even like fighting games.

 9. The lack of love for Bishi Bashi Special is insane, that game with your friend or girls is crazt fun

 10. Crash Team Racing in the thumbnail? Gg, WatchMojo, you've figured out my weakness.
  CTR = Best Racing Game ever.

 11. Uh, WatchMojo, where the hell's You Don't Know Jack??? That was one PS1 game that always got pulled out at parties around my house.

 12. My fav. was Crash team racing,then smack down, bloody roar and soul blade. I love those games like crazy. I'm gonna buy a ps1 soon just because of 'em. I bought one not long ago but the lens has issues lol.

 13. Frogger… that was fun to me when I was little. I played it all the time and the multiplayer too.

 14. just found my playstation 1 in working condition so i'm gonna try to get these games to play with my friends lmao 🙂

Comments are closed.